19 - 20 MART / MARCH 2022

25 GÜN
12 SAAT
00 DAKİKA
00 SANİYE

Katılımcı Listesi

# Adı Soyadı Cinsiyet Kulüp Kategori Ülke
1 Can Topaç Erkek Genç Erkekler Türkiye
2 Muharrem güngör Erkek Master 30+ Erkekler Türkiye
3 Ahmet Çetinkaya Erkek Ferdi Master 35+ Erkekler Türkiye
4 Mehmet Can Balcı Erkek Master 35+ Erkekler Türkiye
5 Mehmet Refik Sezgin Erkek Master 40+ Erkekler Türkiye
6 burhan karip Erkek ferdi Master 30+ Erkekler Türkiye
7 İsmail BULUT Erkek DORAMED ANTALYA Master 55+ Erkekler Türkiye
8 ZEYNEP GÜZEL Kadın FTA CYCLING TEAM Master 40+ Kadınlar Türkiye
9 ALPASLAN COŞKUNOĞLU Erkek FTA CYCLING TEAM Master 35+ Erkekler Türkiye
10 Burak can İlksay Erkek inegöl belediyesi Dostum kulübü U17 Erkekler Türkiye
11 Zafer duman Erkek Ferdi Master 40+ Erkekler Türkiye
12 MEHMET ATMACA Erkek VERESPİT Master 60+ Erkekler Türkiye
13 sedat avcılar Erkek ferdi Master 50+ Erkekler Türkiye
14 Hakan diker Erkek Master 45+ Erkekler Türkiye
15 Barış yanar Erkek Malatya bisiklet ve doğa sporları kulübü derneği Master 40+ Erkekler Türkiye
16 Sadık KOT Erkek Karşıyaka Belediyesi Gençlik ve S.K Derneği Master 35+ Erkekler Türkiye
17 MUSTAFA KILIÇ Erkek ANTALYA TURKUAZ BİSİKLET GRUBU Master 35+ Erkekler Türkiye
18 ABDÜLKADİR KELLECİ Erkek Gaziantep büyükşehir belediyesi Master 35+ Erkekler Türkiye
19 İlknur Çakır Arsagaz Kadın Ferdi Master 40+ Kadınlar Türkiye
20 Ali Boyraz Erkek Beykoz belediyesi gençlik spor bisiklet Master 50+ Erkekler Türkiye
21 Mehmet Sevil Erkek İstanbul Ferdi Master 35+ Erkekler Türkiye
22 Ahmet Uslu Erkek Ferdi Master 35+ Erkekler Türkiye
23 Gökhan Öztürk Erkek Ferdi Master 35+ Erkekler Türkiye
24 alperen torun Erkek Brisaspor U17 Erkekler Türkiye
25 Furkan Çamlıdere Erkek İnegöl belediyespor dostum bisiklet takımı U17 Erkekler Türkiye
26 TAHA ALPSOY Erkek İNEGÖL BELEDİYESPOR DOSTUM BİSİKLET TAKIMI U15 Erkekler Türkiye
27 Bora TİRKİ Erkek İstanbul Master 50+ Erkekler Türkiye
28 Kerim Taşar Erkek Master 50+ Erkekler Türkiye
29 Mert Taşar Erkek U15 Erkekler Türkiye
30 Enis Asaf Şanlı Erkek Sinop triatlon yüzme ve Su altı S.K Derneği U17 Erkekler Türkiye
31 Yunus ışılak Erkek İstanbul triatlon spor kulübü Master 40+ Erkekler Türkiye
32 Mustafa Uçar Erkek Yok U15 Erkekler Türkiye
33 MURAT KARACA Erkek SİNOP BİSİKLET TAKIMI Master 45+ Erkekler Türkiye
34 Emre YENER Erkek Ferdi Master 35+ Erkekler Türkiye
35 Ahmet Adem OĞUZ Erkek Adıyaman gençlik spor gsk Master 45+ Erkekler Türkiye
36 Erol Özbey Erkek Ferdi Master 50+ Erkekler Türkiye
37 Nurettin Demir Erkek Ferdi Master 40+ Erkekler Türkiye
38 Fatih DULKADİR Erkek Karaman Ekstrem Bisiklet ve Doğa Sporları SK Master 45+ Erkekler Türkiye
39 Ahmet Adem OĞUZ Erkek Adıyaman gsk derneği Master 45+ Erkekler Türkiye
40 Bora Köse Erkek Karaman Extrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Master 35+ Erkekler Türkiye
41 Mert Eryılmaz Erkek Antalyaspor U15 Erkekler Türkiye
42 Şahin iyidilli Erkek İstanbul Karaburun Su ve Doğa SK U17 Erkekler Türkiye
43 Barış Ünlü Erkek Karaman Extrem Bisiklet ve Doğa Sporları Gençlik ve Spor Kulübü Master 50+ Erkekler Türkiye
44 Fatih SAVLIK Erkek Bafra Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği Master 35+ Erkekler Türkiye
45 Harun Ömür Erkek NAZİLLİ BELEDİYESİ S.K DERNEĞİ Master 35+ Erkekler Türkiye
46 Ege Sarıbaş Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği U15 Erkekler Türkiye
47 Hüseyin Acarol Erkek İstanbul Karaburun su ve doğa Spor kulübü U17 Erkekler Türkiye
48 Furkan Gökmen Erkek Bafra Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Derneği U17 Erkekler Türkiye
49 Çınar Serdaroğlu Erkek U17 Erkekler Türkiye
50 Fatih KILINÇ Erkek Ferdi Master 50+ Erkekler Türkiye
51 Ataman ŞEKERCİ Erkek NASHİRA Cycling Team Master 45+ Erkekler Türkiye
52 İslam Çavaş Erkek Master 35+ Erkekler Türkiye
53 Turgay GERMEN Erkek Haliç Su Sporları Master 40+ Erkekler Türkiye
54 MURAT COŞAR Erkek Atak Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü U17 Erkekler Türkiye
55 HASAN HÜSEYİN AKGÜL Erkek KARAMAN GENÇLİK VE S.K DERNEĞİ U17 Erkekler Türkiye
56 Sinan Şen Erkek İstanbul Karaburun spor kulübü U17 Erkekler Türkiye
57 Ege Orbay Özdal Erkek Karabük Gençlik Spor Kulübü Derneği U15 Erkekler Türkiye
58 Ercüment Avşar Erkek Master 40+ Erkekler Türkiye
59 AYRİS IŞIK Kadın Velespit Spor Kulübü Master 40+ Kadınlar Türkiye
60 Samet Baştatar Erkek Kahramanmaraş Gençlik ve Spor Kulübü U17 Erkekler Türkiye
61 Harun kahveci Erkek Kahramanmaraş Gençlik ve Spor Kulübü U15 Erkekler Türkiye